Klint ÇOLLAKU - Do t'ia dal

Biografia


Klint Çollaku gjithçka e nisi me pjesëmarrjen në edicionin e katërt të talenteve për fëmijë, “Gjeniu i vogël” në vitin 2011 në Televizionin “Klan” ku u rendit i treti. Më pas, në vitin 2017 fitoi vendin e parë në garën për zërin më të mirë, tek “The Voice of Albania” në Top Channel. Në po të njëjtin vit, fitoi çmimin e produksionit në Kënga Magjike. Numëron katër klipe dhe 5 singles.

Titulli i këngës: Do t’ja dal

Muzika: Endrit Shani

Teksti: Pandi Laço

Këngët Konkurruese